BIKE ARÉNA
ZLATNÍCKA DOLINA
SLUŽBY


Rekreačná oblasť Zlatnícka dolina ponúka návštevníkom BIKE ARÉNY ZLATNÍCKA DOLINA služby v podobe občerstvenia a ubytovania. Doporučujeme Vám Chatu AMOR, kde okrem ubytovania a stravovania je k dispozícii i lanový park Tarzánia a tiež štýlovú drevenú reštauráciu Skalickú kolibu a novootvorené rekreačné zariadenie Chatu EMMY. 
Všetky tieto zariadenia sa nachádzajú v tesnej blízkosti BIKE ARÉNY ZLATNÍCKA DOLINA. V letných mesiacoch môžete v Zlatníckej doline navštíviť aj prírodné kúpalisko, ktoré prevádzkuje mesto Skalica.
V prípade servisu bicykla alebo zakúpenia cyklistických potrieb Vám je k dispozícii špecializovaná športová predajňa HERTLSPORT v Skalici. Predajňa sídli na ulici Hollého 49 v Skalici. Viac info na: www.hertlsport.sk

SKALICKÁ KOLIBA
SKALICKÁ KOLIBA

Štýlovo zariadená drevená reštaurácia SKALICKÁ KOLIBA Vám ponúka chutné špeciality z diviny, no samozrejme nechýbajú ani špeciality zo Slovenskej kuchyne, vrátane pravých bryndzových halušiek. Stravovacia kapacita reštaurácie je 60 osôb a letná terasa 40osôb.
Viac INFO: www.restauracia.net/koliba2


Výroba a predaj výrobkov z ovčieho mlieka.
Viac INFO: 
 www.skalickysalas.sk


KÚPALISKO ZLATNÍCKA DOLINA
KÚPALISKO ZLATNÍCKA DOLINA

KÚPALISKO ZLATNÍCKA DOLINA ponúka možnosť sa okúpať v troch bazénoch. V strednom bazéne sú k dispozícii dva detské tobogany a vo veľkom bazéne sa nachádza skokanský mostík. V areáli sa nachádzajú dve ihriská na plážový volejbal a detské hojdačky. Návštevníci majú možnosť sa občerstviť v bufetoch priamo na kúpalisku. Kúpalisko sa nachádza len 50m od reštaurácie Skalická koliba. Otvorené je v mesiacoch jún-august. 
Viac INFO:
www.smmskalica.sk/prevadzky/sportoviska/kupalisko-zlatnicka-dolina/

KÚPALISKO ZLATNÍCKA DOLINA
KÚPALISKO ZLATNÍCKA DOLINA
KÚPALISKO ZLATNÍCKA DOLINA
KÚPALISKO ZLATNÍCKA DOLINA
CHATA AMOR
CHATA AMOR

Rekreačné zariadenie AMOR funguje vo forme turistickej ubytovne a penziónu s kapacitou 62 osôb. Občerstvenie v jarných a letných mesiacoch ponúka záhradná reštaurácia, kde môžete ochutnať grilované špeciality . Tu v prírode majitelia týždenne usporiadavajú tanečné zábavy. V blízkosti záhradnej reštaurácie je detské ihrisko, pieskovisko, šmýkačka, hojdačky, čo využívajú najmä rodiny s malými deťmi.Lanový park TARZÁNIA, ktorý sa rozprestiera v korunách stromov okolo celého zariadenia AMOR , je určená všetkým tým, ktorý si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok. Súčasťou je aj trasa pre najmenších Tarzančekov.
Viac INFO: www.chataamor.sk


CHATA EMMY
CHATA EMMY

Chata EMMY ponúka ubytovanie v aparmánoch a samostatne stojacích chatkách pre 64 osôb. Nachádza sa v uzavretom areáli, v pokojnom prostredí lesa len 100 metrov od miestneho kúpaliska. Chata vďaka svojej polohe ponúka skvelé možnosti na využitie voľného času. V blízkosti chaty je situované Kúpalisko Zlatnícka dolina (100 m), reštaurácia Skalická koliba (200 m), Tarzánia (400 m) vhodná pre všetky vekové kategórie ako aj zaujímavý salaš (500 m).
Viac INFO: www.chata-emmy.sk


PREDAJŇA HERTLSPORT SKALICA
PREDAJŇA HERTLSPORT SKALICA

Špecializovaná športová predajňa HERTLSPORT bola otvorená v lete roku 2007 a špecializuje sa na predaj, poradenstvo a servis v oblasti športu. Naším zákazníkom ponúkame široký sortiment kvalitných výrobkov od renomovaných firiem, pre ktoré komfort, funkčnosť a vysoká kvalita znamenajú prvoradý cieľ pre dokonalé uspokojenie spotrebiteľa. Súčasťou kamennej predajne je aj odborný servis bicyklov všetkých značiek. V roku 2013 sme rozšírli naše služby o termoakupresúrne masáže na masážnom lehátku CERAGEM. V oblasti športového marketingu firma HERTLSPORT zabezpečuje organizáciu seriálu pretekov HERTLSPORT EXTREM TOUR.
Naším hlavným cieľom je ponúknúť naším zakazníkom kvalitný tovar a nadštandartné služby v oblasti športu.
Viac INFO: www.hertlsport.sk

Pondelok - Piatok
8:30 - 12:00 hod. 13:00 - 17:00 hod.


Sobota
8:30 - 12:00 hod.
V mesiacoch apríl - august, môže byť predajňa kvôli účasti na pretekoch v sobotu zatvorená.
V prípade potreby sa radšej informujte na tel. čísle +421 907 337 787

Nedeľa: zatvorené